İşletmeye Değer Katan Yatırım - Atiker Yazılım

HIZLI MENÜ

Atiker destek
OMA (Ömer Atiker) Holding

 

 

 

OMA(Ömer Atiker) Holding’in başarı öyküsünün temelleri 1970 yılında Mehmet Ali Atiker tarafından küçük bir demirci atölyesinde atılmıştır. Daha sonraki yıllarda bu atölye büyüyüp gelişmiş ve 1990 yılında grup şirketlerinin amiral gemisini oluşturan Atiker Metal A.Ş. kurulmuştur.

 

OMA(Ömer Atiker) Holding bünyesinde Oto LPG/ CNG yakıt sistemleri üretimi, inşaat, tekstil, makine, ayakkabı ve dış ticaret alanlarında faaliyet gösteren birçok firma ile bugün bir dünya markası hâline gelmiştir.

 

2009 yılında Türk Patent Enstitüsü tarafından tanınmış marka olarak kabul edilen ATİKER markası faaliyet gösterdiği alanlarda büyük hedeflerle değer üreten işler yapmayı sürdürmektedir. Gelişen ve değişen ticari hayatta atılımlar yapmaya devam eden Atiker, temiz ve güçlü ticari mazisine sahip yılların tecrübesiyle sürekli yeniliğe ve inovasyona önem vermiştir.


 

OMA(Ömer Atiker) Holding, müşterilerine ve insanlığa karşı sorumluluklarını bir gereği olarak ürün ve teknoloji geliştirme projelerinin yanında önemli sosyal sorumluluk projelerini de uygulamaya koymuştur.

 
 
Atiker lpg
wentgas
akl
atiker makine
atiker inşaat
atiker hafriyat
atiker kapı
atiker yazılım
atiker kaynak
atiker
wicon
abl
romano

 

yukari